Odchudzanie - Premium Studio
251
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-251,page-child,parent-pageid-243,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Odchudzanie

To nieinwazyjna, trwała i skuteczna metoda redukcji tkanki tłuszczowej, polegająca na iniekcji w tkankę tłuszczową odpowiednio przygotowanej mieszanki: fosfatydylocholiny (Dermastabilon), deoksycholatu i np. L-karnityny lub krzemionki organicznej (Silorg).

 

Lipoliza iniekcyjna jest skuteczną alternatywą dla inwazyjnych i bolesnych zabiegów, jak np. odsysanie tłuszczu (liposukcja). Jest to obecnie najbezpieczniejsza i relatywnie tania medyczna metoda efektywnego usuwania tkanki tłuszczowej z danego obszaru.

 

Przed zabiegiem na wybrane, zaznaczone okolice może zostać nałożona maść ze środkiem znieczulającym. Dzięki zastosowanemu znieczuleniu i używaniu bardzo cienkich igieł zabieg jest bardzo dobrze tolerowany przez Pacjentów. Po 2–3 dniach od wykonania zabiegu można wrócić do pełnej aktywności.

 

Zabiegi powtarza się średnio 2–3 razy w kilkutygodniowych odstępach, w zależności od ilości tkanki tłuszczowej. Często wystarcza tylko jeden zabieg. Naszym zdaniem lipoliza iniekcyjna jest skutecznym zabiegiem, docenianym przez Pacjentów zmagających się z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej, np. na podbródku.

 

Cennik:
od 100zł do 600zł

LIPOLIZA INIEKCYJNA

Lipoliza iniekcyjna to w pełni bezpieczny zabieg polegający na miejscowym usunięciu tłuszczu.

 

Jest alternatywą dla klasycznej liposukcji. Służy do modelowania twarzy i ciała. Najlepsze efekty daje w obrębie podbródka, ramion, boczków, brzucha.

 

Po jednym zabiegu możemy liczyć na redukcje obwodu do 2cm, czyli o rozmiar!

 

Procedura zabiegu jest prosta, szybka i bezbolesna.

 

Za pomocą cienkiej igły wprowadzany jest pod skórę preparat, którego głównym składnikiem jest fosfatydylocholina. Uszkadza ona komórki tłuszczowe- adipocyty rozrywając ich błonę komórkową. Uszkodzone komórki tłuszczowe zostają wydalone przez wątrobę i nerki.

 

Dla osiągnięcia optymalnego efektu zalecane jest wykonanie serii dwóch zabiegów w odstępie 3 tygodni.

 

450zł okolica, czas 45min

HI-FU

Zabieg HIFU uznawany jest za jeden z najskuteczniejszych bezinwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Technologia ta wykorzystuje wiązki fal dźwiękowych o dużym zasięgu, stosowane jest min. W leczeniu raka prostaty. W medycynie estetycznej odnalazła miejsce w bezinwazyjnym liftingu twarzy i ciała.

HIFU to skrót od angielskiego wyrażenia high intensity focused ultrasound, czyli wysoce skupiona wiązka fal dźwiękowych o dużym zasięgu. Fala ma ograniczony dostęp i może kumulować się na różnych głębokościach tkanki- w medycynie estetycznej używa się trzech głębokości; 1.5, 3 i 4,5mm. Skoncentrowana wiązka ultradźwięków sięgając odpowiedniej głębokości powoduje ruch i tarcie komórek poprzez dostarczone ciepło. W efekcie prowadzi do mikropoparzeń w obszarze podskórnym stymulując do regeneracji. Uzyskujemy efekt liftingu i napięcia bez uszkodzeń skóry.
Spektakularne efekty i trwałe efekty. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga wykonania serii. Całkowicie wystarcza jeden zabieg. Można wykonywać na twarz i ciało.

Modelowanie owalu twarzy
Lifting
Ujędrnienie
Odmłodzenie
Zmniejszenie wiotkości skóry
Podniesienie brwi
Likwidacja tzw. chomików
Wyszczuplenie ciała

 

3499zł 55min

Galeria

Nasi Partnerzy